Navigácia

Wellness

K skvelej dovolenke určite patrí aj relax a oddych vo wellness centrách. Sauny,
masáže, bazény si môžete vychutnať priamo v meste Spišská Nová Ves alebo
v jeho bezprostrednom okolí.

Hotel Metropol****

Na relax môžete v hotelovom wellness centre využiť 5 druhov sáun, vírivý a ochladzovací bazén, masážne sprchy, ľadovú studňu, vyhrievané sedadlá, rôzne oddychové zóny a masáže podľa vlastného výberu.

Kontakt

Štefánikovo námestie 2
Spišská Nová Ves

+421 53 417 47 00

www.hotel-metropol.sk
recepcia(at)hotel-metropol.sk

Hotel Preveza**

Relax v tomto hoteli je naozaj výnimočný, pretože okrem parnej a fínskej sauny, masáží v masážnom centre i na termo-akupresúrnych masážnych stoloch Ceragem máte na oddych k dispozícii aj krytú plaváreň a letné kúpalisko, ktoré sú súčasťou komplexu hotela.

Kontakt

Za Hornádom 12
Spišská Nová Ves

+421 53 416 63 01

www.hotel-preveza.sk
recepcia(at)hotel-preveza.sk

Masážne centrum

Pokoj, pozitívna atmosféra a kvalitné služby na Vás čakajú v centre, ktoré ponúka rôzne druhy masáží - klasickú, reflexnú, lymfodrenážnu, masáž lávovými kameňmi i chiropraxiu.

Kontakt

Zimná 102
Spišská Nová Ves
+421 917 507 854

www.masazesnv.sk 

Fit House relaxačné centrum

Regeneráciu tela i mysle si môžete dopriať v relaxačnom centre ponúkajúcom parnú i fínsku saunu, vírivý bazén, tropickú sprchu, Kneipov kúpeľ pre nohy i rôzne druhy masáží. K dispozícii je aj multifunkčná telocvičňa a SportLIFE zóna s odbornou podporou lekára, fitness trénera a výživového poradcu.

Kontakt

Slnečné nábrežie 1
Spišská Nová Ves

+421 902 251 038

www.fithouse.sk
info(at)fithouse.sk

Regeneračno rekondičné centrum Igor

Novootvorené regeneračné centrum Igor ponúka vysoko kvalitné masáže rôzneho druhu (klasickú, relaxačnú, športovú, breussovú techniku a rôzne iné). Môžete si oddýchnuť v infra saune alebo využiť elektro akupunktúru, bio lampu, elektro stimulátor, lymfodrenáž, švédsku inverznú lavičku, magnetickú liečbu, minerálnu lampu GOU-GONG, bankovanie. Taktiež si tu môžete zakúpiť vodu obohatenú o vodík zo stolového prístroja.

Kontakt

Letná 53
Spišská Nová Ves

+421 948 916 939

www.relaxacnecentrumigor.sk 
igor.smorada@gmail.com 

Hotel Čingov***

Wellness & kongres hotel sa nachádza v bezprostrednej blízkosti mesta, pri vstupe do Slovenského raja a v hotelovom wellness centre ponúka v rámci wellnesu krytý rajský bazén s teplotou vody 31°C, rôzne sauny, masáže a vitálny svet.

Kontakt

Čingov - Hradisko
Smižany

+421 53 443 36 63, +421 53 443 36 33

www.hotelcingov.sk
hotelcingov(at)hotelcingov.sk