Navigácia

Kúpanie a plávanie

Letné kúpalisko a celoročne otvorená krytá plaváreň poskytujú malým aj veľkým návštevníkom relax a zábavu pri vode v blízkosti historického centra mesta.

Krytá plaváreň

K dispozícii je 25-metrový bazén s hĺbkou vody od 120 cm do 380 cm  s možnosťou využívania skokanského mostíka. V celoročnej prevádzke je aj detský neplavecký bazén s hĺbkou vody od 60 cm do 80 cm. Teplota vody v bazénoch je 24 - 26 °C. Plávania chtiví návštevníci môžu využiť možnosť ranného plávania. Priamo v plavárni sa nachádza aj parná sauna. V budove krytej plavárne  je tiež možnosť využiť služby fínskej sauny, masážneho centra alebo relaxovať s pomocou masážnych stolov Ceragem.

Letné kúpalisko

Areál letného kúpaliska tvorí 50-metrový bazén s hĺbkou vody 180 cm, ktorý je prístupný širokej verejnosti v letných obdobiach (jún, júl, august, resp. podľa počasia) a dva neplavecké a jeden detský bazén s teplotou vody 26 °C. Okrem bazénov nájdete v areáli ihriská na plážový volejbal, tobogán, preliezačky pre deti, areál nafukovacích  šmýkacích atrakcií, bufety a reštauráciu, ktorá je súčasťou Hotela Preveza**.