Navigácia

Kaviareň Mlynček

Historická budova Matice Slovenskej na Zimnej ulici ukrýva jeden z kávových príbehov. Rodinná kaviareň Mlynček ponúka radosť a nadšenie nielen vďaka káve, ale aj útulnému prostrediu a jedinečnej atmosfére.

Kvalitná káva, nápoje a cestovanie. Všetky tieto atribúty nájdete na námestí v historickej budove, ktorá je tak trochu kultúrnym strediskom. Priamo v nej sa nachádza divadlo. Nájdete tu však aj pokoj a pohodu. Interiér kaviarne je inšpirovaný Portugalskom, ktoré očarilo majiteľa.

Zručný a príjemný barista vám naservíruje kávu s úsmevom na tvári, tešiac sa z každého zákazníka, či nového alebo už stáleho. Prepracovaný a pekný servis pri servírovaní kávy je tu vizuálnym zážitkom a akousi neodmysliteľnou súčasťou pravého kávičkárskeho zážitku.

Nájdete tu koláčiky z popradskej kaviarne Café La Fée, ktoré sú vychýrené po celom Slovensku, najmä vďaka svojej lahodnej chuti a čerstvým surovinám. Večer si v Mlynčeku môžete vychutnať pohár dobrého vína a opätovne sa tak ocitnúť v atmosfére portugalských ulíc. V ponuke sú aj remeselné limonády, a káva sa pripravuje aj na alternatívne spôsoby vždy od iného pražiara.

Info na Facebooku a Instagrame.